لینک های دسترسی

Breaking News

بازی نخست کرکت میان افغانستان و وست اندیز با خاموشی آغاز و پایان یافت


تیم ملی کرکت افغانستان نخستین بازی بیست اووره را با سکوت آغاز و با سکوت پایان بخشید.

در سلسله رقابت های بازی های ۲۰ اووره تیم ملی کرکت افغانستان نخست به روز جمعه به بیتنگ برداخت اما بازی کنان این تیم یکی پی دیگر از میدان خذف شدند.

بیشترین دوش را راشد خان انجام داد. او توانست در اوور های اخیر ۳۳ دوش انجام دهد و به این گونه تیم ملی کرکت افغانستان هدف آسان ۱۱۱ را به تیم حریف تعیین کرد.

تیم ملی کرکت وست اندیز که قهرمان جهانی این نوع بازی کرکت است توانست در ۱۶.۳ اوور خود را به هدف برساند و در نخستین دیدار تیم ملی کرکت افغانستان را شکست دهد

با آنهم سی آر براتوایت کپتان تیم ملی وست اندیز به صدای امریکا گفت که تیم افغانستان را در رقابت های بعدی نیز جدی خواهند گرفت.

او افزود: "ما افغانستان را به مثابه رقیب خویش احترام داریم تیم افغانستان ما را در جام جهانی شکست داده است. محمد نبی و راشد از بازیکنان شایسته این تیم اند."

او اضافه کرد که تیم افغانستان را نباید کم شمرد زیرا این تیم ممکن به روز شنبه بهترین بازی خویش را به نمایش بگذارد.

بازی روز گذشته تیم افغانستان برای ادای احترام به قربانیان رویداد کابل با خاموشی آغاز شد. بر خلاف روال عادی رقابت ها، سرود ملی هر دو کشور نواخته نشد و بازیکنان برای لحظه خاموشی اختیار کردند.

بازی نخست کرکت میان افغانستان و وست اندیز
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

شیر آغاز همکاری منیجر تیم ملی کرکت افغانستان گفت که واقعه غم انگیز کابل تمامی بازیکنان را متاثر ساخته است.

او افزود:"حمله وحشیانه در کابل رخ داد و شماری زیادی از هموطنان ما در آن شهید شدند،‌ قهرمانان ما همیشه در غم مردم شان شریک بوده اند."

آقای همکار گفت که در رقابت روز گذشته بتسمن های تیم ملی کرکت افغانستان بی مسوولیت بازی کردند زیرا برای تیم حریف باید هدف بلند تری تعیین میشد.

قرار است بازی های بعدی تیم افغانستان به روز های شنبه و دوشنبه برگزار شود.

XS
SM
MD
LG