لینک های دسترسی

Breaking News

غذای افغانی معرف فرهنگ افغانستان


شیکاگو, مرکز ایالت ایلونای شهری است که میزبان فرهنگ های مختلف است. این شهر با داشتن پیزای خاص و ساسچ هایش مشهور است. اما غذا های غیرامریکایی نیز معروف است.

عرضه غذای افغانی در ایالات متحده امریکا تا حدی از شهرت برخورداراست. در سفری که به شیکاگو داشتیم, ما به جستجوی غذای افغانی پرداختیم. درمیان رستورانت های پنج ستاره شیکاگو کابل هاووس، رستورانت افغانی نیز گنجانیده شده بود.

کابل هاووس در قریه اسکوکی شمال شهر شیکاگو موقعیت دارد که بنام بزرگترین قریه جهان شناخته میشود.

این رستورانت جزء اپلیکشن آیفون بنام ذبیحه است که در آن فهرست رستورانت های حلال تهیه شده است. این رستورانت پنج ستاره درجه بندی شده است.

اکمل داود زی و ذکی داودزی , دوبرادر که کمتر از سی سال دارند, مالکین رستورانت کابل هاوو س, کابل اکسپرس و آشپزخانه کیترنگ استند.

هردو برادر که کابل هاووس را به پیش میبرند, تحصیل کرده اند. آنها با علاقمندی و سخت کوشی تجارت خانواده گی که پدرش اساس گذاشته است, را رونق بخشیده اند.

کابل هاووس با عرضه غذای های خوشمزه افغانی، میزبان مشتریان افغان و غیر افغان است. محیط صمیمی و باز این رستورانت برای مشتریان پذیرا است.

برادران داودزی آینده کابل هاووس را درشهر شیکاگو با تنوع فرهنگی خوب ارزیابی میکنند.
رستورانت کابل هاووس غذاهای خاص افغانی را عرضه میکند. مشتریان افغان و غیرافغان با آمدن در این رستورانت از فضای دوستانه و غذای های خوشمزه افغانی لذت میبرند.

ذکی و اکمل میگویند پیشبرد کاروبار مانند کابل هاووس مشکلاتی دربر دارد و سخت کوشی میخواهد.
 رستورانت کابل هاوس در شیکاگو
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

کابل هاووس در موقعیت خوبی که جمعیت زیادی مسلمانان بود وباش دارند, با عرضه غذای افغانی معرف کوچک از فرهنگ افغانستان استند.

اکمل داودزی میگوید:"نام کابل که خوبترین شهر جهان و بخصوص درافغانستان است، معرف فرهنگ اافغانستان است."

مشتریان میتوانند غذاهای با گوشت و بدون گوشت و سایر غذا های دلخواه شانرا در کابل هاووس پیداکنند. برادران داودزی آرزو دارند در مرکز شهر شیکاگو نیز رستورانت دیگر افغانی را برای شناخت و معرفی غذای افغانی و فرهنگ مردم افغان بزودی باز کنند.
XS
SM
MD
LG