لینک های دسترسی

Breaking News

افغانستان نتوانست یک بار دیگر وست اندیز را شکست دهد


افغانستان نتوانست پیروزی سال گذشته اش را در مقابل تیم ملی و پرقدرت وست اندیز تکرار کند.

تیم ملی کرکت وست اندیز که سال گذشته به قهرمانی جهانی بازی های ۲۰ اووره کرکت رسید در مقابل یگانه تیمی که شکست خورده بود تیم ملی کرکت افغانستان بود.

اما این بار تیم ملی وست اندیز توانست در سه بازی ۲۰ اووره، پی هم افغانستان را شکست دهد و قهرمانی اش را حفظ کند.

تیم ملی افغانستان که دو بازیکن عمده آن در اثر محدودیت های وضع شده نتوانسته بودند در این دور رقابت ها شرکت کنند، در بخش بیتنگ با مشکل مواجه بود.

محمد شهزاد محمدی از جمله بازیکنانی است که در آغاز هر رقابت در مقابل بالران تیم های حریف تیم افغانستان را به پا می ایستاد.

شهزاد محمدی
شهزاد محمدی

اما با وجود بازیکنان خوبی که افغانستان دارد، این تیم نتوانست حریف شکست خورده اش را دوباره شکست دهد.

شیر آغا همکاری مدیریت تیم ملی افغانستان را به عهده دارد به صدای امریکا گفت که واقعات اخیر در افغانستان بر فکر و هوش بازیکنان تیم ملی تاثیر منفی برجا گذاشته است. با آنهم او افزود که در رقابت های آینده که به زودی میان دو تیم برگزار خواهد شد خواهند توانست بر تیم وست اندیز غلبه کنند.

قرار است تیم های ملی کرکت افغانستان و وست اندیز در بازی های ۵۰ اووره یا یک روزه کرکت در جزیره سنت لوشا با هم مقابل شوند این رقابت ها به تاریخ ۹ ماه جون آغاز میگردد.

  • 16x9 Image

    محمد هاشم حبیب زاده

    محمد هاشم حبیب زاده از سال ۲۰۰۰میلادی به این سو با رسانه های مختلف منحیث گوینده، گزارشگر، نویسنده، ویراستار و عکاس ایفای وظیفه نموده و اکنون در بخش دری صدای امریکا مصروف کار است.

XS
SM
MD
LG