لینک های دسترسی

Breaking News

بایدن برای تسلیت به خانواده های آسیب دیده به فلوریدا رفت


جو بایدن، رییس جمهور امریکا و همسرش جیل بایدن روز پنجشنبه اول جولای (۱۰ سرطان) برای اظهار همدردی و تسلیت گفتن به خانواده‌های قربانیان فروریختن یک ساختمان در ساحل شهر میامی، ایالت فلوریدا به این ایالت رفتند.

مقامات محلی گفته اند که تاکنون جسد ۱۸ تن، بشمول دو کودک را از زیر آوار بیرون آورده اند.

جین ساکی، سخنگوی قصر سفید گفت که رییس جمهور بایدن و بانوی نخست جیل با خانواده های "که مجبور به تحمل این فاجعه وحشتناک شده اند" دیدار کرده و از کارمندان نجات نیز قدردانی خواهند کرد.

او در مورد دیدار آقای بایدن از ساحهٔ رویداد گفت: "هنوز هم تلاش‎‌های جستجو و نجات ادامه دارد و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سد راه این تلاش‌ها نشویم."

دانیلا لوین کاوا، شاروال ساحهٔ میامی –دادی ناوقت روز چهار شنبه گفت که تاکنون ۱۴۵ نفر مفقود می‌باشد. او در صفحهٔ تویتر خود نوشته است: "جامعه ما، ملت ما و جهان با خانواده کسانی را که از دست داده ایم عزاداری می کنند … ما برای همه خانواده‌های که عزیزان شان مفقود اند، دعا می کنیم. "

رن دی سانتیس، والی ایالت فلوریدا می‌گوید که این عملیات نجات، به استثنای عملیات‌های نجات طوفان‌ها، بزرگترین عملیات نجات در تاریخ این ایالت است. او افزود که این فاجعه را هرگز فراموش نمی‌توان کرد و گفت که منابع درمان روانی نیز برای اعضای خانواده‌های قربانیان در دسترس می‌باشد.

یک قسمت از این ساختمان ۱۲ طبقه‌ای در ایالت فلوریدا روز پنجشنبه ۲۴ جون فروریخت که کارمندان نجات تاکنون در جستجوی کشته‌ها و مفقودان استند.

XS
SM
MD
LG