لینک های دسترسی

Breaking News

مک‌گریگر: دستین پوریر را در ۶۰ ثانیه شکست می‌دهم


کانر مک‌گریگر، قهرمان ورزش‌های رزمی ترکیبی، در آستانه مبارزه خود با دستین پوریر، به طرفداران خود وعده داده است که حریفش را فقط در عرض شصت ثانیه "ناک اوت" خواهد کرد.

به گزارش خبر گزاری فاکس، این دومین باری است که کانر مک‌گریگر و دستین پوریر به مصاف یکدیگر می‌روند و این مبارزه از حساسیت زیادی برخوردار است.

این دو قهرمان در جریان رقابت‌های "یو‌اف‌سی ۱۷۸" در سال ۲۰۱۴ نیز مقابل هم قرار گرفتند که آن مسابقه هم با پیروزی قاطع کانر مک‌گریگر در مدت کمتر از دو دقیقه به پایان رسید.

کانر مک‌گریگر در ویدیویی که اخیراً نشر کرده، دستین پوریر را مبارز خوب و فوق‌العا‌ده خوانده اما گفته است که او از حریفش بهتر است و پوریر را "در عرض شصت ثانیه" ناک اوت خواهد کرد.

رقابت این دو قهرمان، یکی از مبارزات "یو‌اف‌سی ۲۵۷" است و نخستین رویداد این رشته ورزشی ‌در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

کانر مک‌گریگر ایرلندی، یکی از موفق‌ترین قهرمانان رقابت‌های "یو‌اف‌سی" محسوب می‌شود و معمولا پیش‌بینی‌های او نیز در اکثر موارد درست بوده است.

آقای مک‌گریگر در مبارزه قبلی خود نیز گفته بود که دونالد سرونی امریکایی را ناک اوت می‌کند ‌و با غلبه بر حریفش در عرض فقط ۴۰ ثانیه به وعده خود عمل کرد.

دستین پوریر امریکایی، ۳۱ سال دارد و از ستاره‌های تخنیکی‌ رقابت‌های "یو‌اف‌سی" است که همواره زیر سایه قهرمانان بزرگی مانند کانر مک‌گریگر قرار داشته است.

او که در کارنامه حرفه‌ای خود صاحب ۲۶ پیروزی و ۶ شکست است، تلاش می‌کند تا با غلبه بر کانر مک‌گریگر، صاحب کمربند قهرمانی شود.

کانر مک‌گریگر ۳۲ ساله، صاحب ۲۲ پیروزی و ۴ شکست است، و با توجه به اعلام بازنشستگی حبیب نورمگمدوف، مدعی نخست کسب عنوان قهرمانی این وزن محسوب می‌شود.

قرار است مبارزات "یو‌اف‌سی ۲۵۷" روز شنبه ۲۳ جنوری در ورزشگاه "اتحاد" در جزیره یاس ابوظبی با درنظرداشت شرایط بهداشتی و ایمنی برگزار شود.

XS
SM
MD
LG