لینک های دسترسی

Breaking News

تلاش ناکام برای عروسی در قصر چندمیلیون دالری


عکس: آرشیف

زوجی در ایالت فلوریدای امریکا به دلیل اقدام عجیبی برای مراسم ازدواج‌شان، در سرخط اخبار محلی قرار گرفته اند.

این زوج، قصد کردند مراسم عروسی‌شان را در یک قصر چندین میلیون دالری در نزدیک میامی برگزار کنند. اما اشکال کار در این بود که نه خود مالک این قصر بودند و نه از مالک اصلی آن اجازهٔ چنین کاری را داشتند.

این قصر اخیراً به قیمت ۵.۷ میلیون دالر به فروش گذاشته شده بود و این زوج چندین بار از آن دیدن کرده و چنین وانمود کرده بودند که قصد خریداری آن را دارند.

پس از چندین دیدار از این قصر و بعد از آنکه دیدند هیچ کسی در این محل زندگی نمی‌کند، تصمیم گرفتند مراسم عروسی‌شان را در آن برگزار کنند و از دوستان و مهمانان خود نیز دعوت کردند.

رسانه‌های محلی فلوریدا از این زوج به نام‌های کورنتی ویلسون و شنیتا جونز نام برده و گفته اند که آنان خود را "زوج سلطنتی" معرفی کرده بودند.

مراسم ازدواج‌ در این قصر، قرار بود ساعت یک بعد از ظهر شنبه برگزار شود، اما غافل از اینکه در همان زمان، نتان فینکل، صاحب اصلی قصر، در خانه‌اش حضور داشت.

روزنامهٔ‌ محلی گزارش داده که آقای فینکل با دیدن مهمانان و عروس و داماد در صحن حویلی خود حیرت‌زده شده و به پولیس تلیفون کرد.

این روزنامه گزارش کرده که پس از رسیدن ماموران پولیس به ساحه، مراسم عروسی برهم خورده، اما هیچ‌کسی از سوی پولیس بازداشت نشده است.

کیت پولیاکوف، یک وکیل مدافع در فلوریدا می‌گوید که این زوج خیال کرده بودند صاحب اصلی قصر در جای دیگری زندگی می‌کند و قصر کاملا خالی است.

او می‌گوید: " این زوج اصلاً خبر نداشتند که صاحب قصر آنجا زندگی می‌کند. می‌توانید تصور کنید که وقتی با صاحب اصلی قصر روبرو شدند، چه تکانی خورده باشند؟ "

XS
SM
MD
LG