لینک های دسترسی

Breaking News

تایسن بار دیگر لقب قهرمان سنگین وزن مشت زنی جهان را گرفت


تایسن فیوری در یک رقابت نفس‌گیر سنگین‌وزن مشت‌زنی، توانست در روند یازدهم حریف قدرتمنداش، دونتی وایلدر را با ضربه فنی نقش بر زمین کرده و از قهرمانی‌اش دفاع کند.

با اینحال، وایلدر در روند چهارم توانست دوبار با ضربات قوی فیوری را به زانو در آورد، اما نتوانست پیروزی این رقابت را به نام خود رقم بزند.

این رقابت، شب گذشته نهم اکتوبر (۱۷ میزان) در شهر لاس ویگاس ایالت نوادا امریکا برگزار شد که در آن تایسن فیوری توانست یک بار دیگر به قهرمانی سنگین وزن مشت‌زنی برسد.

تایسن فیوری بریتانیایی تا اکنون ۳۱ برد، هیچ باخت، یک مساوی در کارنامۀ رسمی اش دارد که از این میان در ۲۲ رقابت، حریف‌هایش را با ضربهٔ فنی شکست داده است.

دونتی وایلدر امریکایی تا حال ۴۲ برد، دو باخت و یک مساوی در کارنامۀ رسمی ورزشی اش دارد که از این میان در ۴۱ رقابت، حریف‌هایش را با ضربهٔ فنی شکست داده است.

رقابت‌ قهرمانی مشت‌زنی جهان همواره در ۱۲ روند برگزار می‌شود.

این دو حریف در سال ۲۰۱۸ در شهر لاس انجلس ایالات متحده با هم مقابل شدند، اما نتیجهٔ رقابت میان این دو مشت‌زن سنگین‌وزن جهان با نتیجهٔ مساوی پایان یافت.

پس از آن در سال ۲۰۲۰، یکی از اعضای تیم وایلدر در روند هفتم با پرتاب جان‌پاک به میدان، رقابت را پایان داد، فیوری به کمربند قهرمانی جهان دست یافت.

XS
SM
MD
LG