لینک های دسترسی

Breaking News

لیونل مسی بارسلونا را ترک نمی‌کند


لیونل مسی روز جمعه چهارم سپتمبر (۱۴ سنبله) گفت که با بارسلونا می‌ماند و هرگز برخلاف "باشگاه زندگی اش" به محکمه نمی‌رود.

آقای مسی جوزپ ماریا بارتومیو، رییس باشگاه ورزشی بارسلونا را متهم به پابند نماندن به توافقی کرد که براساس آن او می‌توانست به حیث یک بازیکن آزاد در آخر فصل گذشته این باشگاه را ترک کند.

مسی طی یک مصاحبه با وبسایت گول گفت: "رییس باشگاه همیشه می‌گفت که من در پایان فصل می توانم تصمیم بگیرم که می خواهم بروم یا می خواهم بمانم و در پایان او به قول خود پابند نماند."

مسی ۳۳ ساله افزود: " این دلیلی است که من می خواهم در این باشگاه ادامه دهم ... زیرا رییس باشگاه به من گفت که تنها راه خروج پرداخت جریمهٔ ۷۰۰ میلیون یورویی است و آنهم غیرممکن است. "

باشگاه بارسلونا گفته بود که هر باشگاهی که خواهان جذب مسی باشد، باید مبلغ ۷۰۰ میلیون یورو جریمهٔ ترک این ستاره را پرداخت کند.

لیونل مسی با اشاره به گزینهٔ رفتن به محکمه بیان کرد: "راه دیگر محکمه بود. من هرگز علیه بارسلونا به محکمه نخواهم رفت زیرا این باشگاهی است که من دوستش دارم، از زمان ورودم به من همه چیز را داده است، این باشگاه زندگی من است، من زندگی خود را در اینجا ساخته ام. "

با وجود ناخرسندی، مسی اصرار دارد که در فصل آینده با رونالد کومن، مربی جدید تیم، تلاش نهایی خویش را برای بارسلونا به خرج خواهد داد.

قرارداد فعلی مسی در ماه جون سال آینده به پایان می‌رسد.

XS
SM
MD
LG