لینک های دسترسی

Breaking News

قیمتی‌ترین تلیفون اندروید به بازار می‌آید


مایکروسافت روز چهارشنبه ۱۲ اگست (۲۲اسد) اعلام کردکه قیمت تلیفون‌های موبایل هوشمند با سکرین دوگانه این شرکت به‌نام "سرفس دووا" از ۱۳۹۹ دالر شروع می‌شود.

موبایل سرفس دووا مانند یک کتاب بسته می‌شود و برخلاف تلیفون های دیگر، مانند گلکسی ذی شرکت سمسونگ که از شیشهٔ انعطاف پذیر ساخته شده، از دو سکرین جداگانه که توسط یک چپراس با هم وصل است، ساخته شده و به گونهٔ هماهنگ کار می‌کنند.

مدیر اجرایوی مایکروسافت در هنگام معرفی این تلیفون علت سکرین دوگانهٔ سرفس دووا را انجام بهتر کار خواند و آنرا به کاربران کمپیوتر که برای سهولت کار از دو مونیتور استفاده می‌کنند، تشبیه کرد.

او به طور مثال گفت که در اپلکیشن "تیمس" مکالمه ویدیویی یک سکرین را اشغال خواهد کرد در حالیکه می‌توان از سکرین دوم برای مکالمه نوشتاری استفاده کرد.

پنوس پنی، مدیر ارشد محصولات مایکروسافت به خبر نگاران گفت:‌ "من نمی‌خواهم که تلیفون را دوباره اختراع کنم اما من معتقدم که این روش بهتری برای انجام امور است."

وی افزود که سکرین دوگانه به کاربران امکان استفاده همزمان دو برنامه غیر مایکروسافت مانند تویتر و انستاگرام را نیز فراهم می‌سازد.

پیش خرید این تلیفونها امروز چهارشنبه در امریکا آغاز می‌شود. قرار است این تلیفون ها بتاریخ دهم سپتمبر به بازار عرضه شود.

در ابتدا، این تلیفون‌ها تنها در ایالات متحده امریکا به دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. مایکروسافت جدول زمانی برای عرضه آن به سایر بازار ها نداده است.

XS
SM
MD
LG