لینک های دسترسی

Breaking News

گلوله‌باری در جریان مراسم عید در امریکا چندین زخمی برجا گذاشت 


پولیس شهر فلادلفیا در ایالت پنسلوانیای ایالات متحده گفت که در جریان گلوله باری در مراسم تجلیل از عید در این ایالت، چندین نفر زخمی شدند.

این رویداد امروز چهارشنبه ۱۰ اپریل (۲۲ حمل) در محلهٔ پارک‌ساید اتفاق افتاد، جاییکه حدود هزار نفر برای تجلیل از عید گرد هم آمده بودند.

کیوین بیتل، کمیشنر پولیس فلادلفیا گفت که در این مراسم، دو گروه بر همدیگر گلوله باری کردند. او افزود که در این رویداد حد اقل ۳۰ مرمی فیر شده است.

بیتل افزود که یک جوان ۲۲ ساله در ناحیهٔ‌ بطن با ضرب مرمی زخمی شده و یک نوجوان دیگر که در قسمت دست زخمی شده بود توسط یک موتر شخصی به شفاخانه انتقال یافته و وضعیت صحی آنان قناعت‌بخش خوانده شده است.

این مقام پولیس افزود که یک افسر پولیس بر یک پسر ۱۵ ساله که گفته می‌شود مسلح بود، آتش گشود و وی را از قسمت شانه و پا زخمی کرد. او گفت که پولیس سلاح این فرد را ضبط کرد و خودش را به شفاخانه انتقال داد.

در جریان این درگیری، پای یک کودک در اثر تصادم با موتر پولیس شکست.

بر اساس گزارش ای‌بی‌سی نیوز، پولیس گفته است که چهار مظنون مسلح، به شمول سه نوجوان زیر سن و یک فرد بالغ، از محل واقعه فرار کردند. پولیس حد اقل پنج میل اسلحه را کشف و ضبط کرد.

اما سپس، شبکهٔ خبری سی‌ان‌ان گزارش داد که مقامات حد اقل پنج نفر را در ارتباط به این گلوله باری بازداشت کرده و چندین میل اسلحه را نیز ضبط کرده اند.

انگیزهٔ این درگیری تا حال واضح نشده، اما مقامات می‌گویند که تحقیقات را در مورد این واقعه آغاز کرده اند.

این مطلب براساس گزارش ای‌بی‌سی نیوز تهیه شده است.

گروه

XS
SM
MD
LG