لینک های دسترسی

Breaking News

یک شهروند خارجی به اتهام فروش مخدرات و مشروبات الکولی در کابل بازداشت شد


وزارت داخله افغانستان می‌گوید که یک شهروند خارجی که مسوولیت یک شبکهٔ بزرگ توزیع مواد مخدر و مشروبات الکولی را در شهر کابل به عهده داشت، توقیف شده است.

تاکنون مقام‌های افغان درباره هویت کامل این شهروند خارجی معلومات نداده اند، اما وزارت داخله افغانستان می گوید که این فرد در نتیجه یک عملیات مشترک ادارهٔ تحقیقات حساس، قطعه خاص مبارزه با مواد مخدر و مدیریت مبارزه با مواد مخدر کابل بازداشت شده است.

معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت داخلهٔ افغانستان با پخش خبرنامه‌ای گفته است که از نزد این شهروند خارجی صدها بوتل مشروبات الکولی و مقداری از اسعار مختلف خارجی نیز بدست پولیس افتاده است.

در بخشی از این خبرنامه آمده است "در نتیجه این عملیات به تعداد ۷۳۰ بوتل مشروبات الکولی مختلف‌النوع، به تعداد ۱۱۶۰ بوتل و قطی بیر مختلف‌النوع، مبلغ ۴۷۲۱ هزار دالر امریکایی، مبلغ ۷۵۰۰۰ هزار افغانی و یکعراده واسطه نقلیه نوع لندکروزر زرهی از دیپوهای فرد بازداشت شده بدست آمده است".

معینیت مبارزه با مواد مخدر می‌افزاید که این شهروند خارجی ذریعه موتر لندکروزر زرهی به گونه ۲۴ ساعته مشروبات الکولی را در شهر کابل به مشتریانش به فروش می‌رسانید.

XS
SM
MD
LG