لینک های دسترسی

Breaking News

دوای خوشبوکنندۀ باد شکم به بازار آمد


کریستیان پوینشوال، مبتکر فرانسه‌ای در سال ۲۰۰۷ مفکورۀ تولید دوای خوشبو کنندۀ باد شکم را مطرح کرد
کریستیان پوینشوال، مبتکر فرانسه‌ای در سال ۲۰۰۷ مفکورۀ تولید دوای خوشبو کنندۀ باد شکم را مطرح کرد

یک شرکت فرانسه‌ای دوایی را تولید کرده است که باد شکم را خوشبو می‌کند و به مشتریان امکان می‌دهد که حتا رایحۀ مورد نظر باد شکم شان‌ را، از عطر زنجبیل گرفته تا گلاب و بوی توت زمینی وغیره، خود انتخاب کنند.

مفکورۀ تغییر بوی و رایحۀ باد شکم را بار نخست مبتکر فرانسه‌ای به نام کریستیان پوینشوال، در سال ۲۰۰۷ مطرح کرد. او ادعا کرد که با ترکیب مواد و عصاره‌های مختلف می‌تواند بوی نامطبوع باد شکم را به بوهای مطلوب شبیه عطر و گل مبدل کند.

پوینشوال یافته‌های خود را در اختیار شرکت "لوتین مالین" گذاشت و این شرکت پس از آزمایشات و کسب جواز طبی، تولید این دوا را به پیمانۀ گسترده آغاز کرده است.

متصدیان شرکت لوتین مالین گفته اند که مواد مصرفی برای تولید این دوا به کلی طبیعی است و از هیچ ماده یا عنصر کیمیایی در ترکیب آن استفاده نمی‌شود.

لوتین مالین ابتدا محصولات خود را به صورت محدود عرضه می‌کرد، اما به تازگی بازاریابی گسترده‌ای را از طریق فضای مجازی آغاز کرده و مشتریان زیادی در کشورهای مختلف جهان دارد.

به گفتۀ مسوولان این شرکت، مصرف دوای خوشبوکنندۀ باد شکم، نتایج شگفت انگیزی دارد و تاکنون هیچ شکایتی از خریداران دریافت نکرده اند.

در حال حاضر این تابلیت‌ها در پنج رایحۀ مختلف تولید می‌شود و مصرف کنندگان می توانند رایحه مورد نظر باد شکم خود را انتخاب کنند.

قیمت یک بسته حاوی ۶۰ تابلیت آن حدود ۲۰ یورو است و در سایت‌ها و فروشگاه‌های انترتی فروخته می‌شود.

XS
SM
MD
LG