لینک های دسترسی

Breaking News

ريال مادريد قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شد


تيم ريال ماريال مادريد، براى سومين سال پيهم، قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شد.

اين تيم، ستاره هاى فوتبال اسپانيا، شام شنبه در شهر كيف اوكراين، تيم ليورپول انگلستان را ٣-١ شكست داد و براى ١٣ مين بار نام ريال مادريد را در جام قهرمانان حک كرد.

گول هاى ريال را كريم بنزيما در دقيقه ٥١ و بيل در دقايق ٧٠ و ٨٣ بازى به ثمر رساندند. تنها گول ليورپول را مين، در دقيقه ٥٥ رقابت وارد دروازه ريال مادريد كرد.

گول هاى كه بيل، مهاجم تعويضى ريال كه در دقيقه ٦٤ وارد بازى شد، به ثمر رساند، نه تنها تماشايى بود، بلكه به باور برخی از مبصرین تا سال هاى زيادى در خاطره ها باقى خواهد ماند.

نخستين گول بيل با يك ضربه تماشايى اكروباتيك در محوطه جزا به ثمر رسيد، اما گول دوم خود را كه سومين گول ريال بود، از فاصله حدود ٣٠ مترى ضربه زد و يكبار ديگر به خاطر اشتباه دروازه بان ليورپول، وارد دروازه شد.

لوریس کاریوس، دروازه بان ليورپول، نخستين گول را هم به تيم ريال مادريد هديه داد. كاريوس در دقيقه ٥١ وقتى توپ را در محوطه جزا به دست گرفت، بدون اينكه متوجه شود بنزيما در نزديكى اش قرار دارد، خواست توپ را به هم تيمى خود پاس دهد، اما بنزيما با اندك تماس پا نخستين گول را به ثمر رساند.

کاریوس پس از رقابت به خاطر كاركردگى ضعيف و اشتباهاتش، از اعضاى تيم و هواداران ليورپول "معذرت" خواست. اما هيات رهبرى آن تيم به ويژه مربى ليورپول گفتند كه در " كنار هولرز ايستاده اند و ازاو حمايت مى كنند."

نيمه نخست و مصدوميت ها

نيمه نخست بازى بدون گول اما با تاثر تماشاچيان و اشك هاى دو بازيكن ليورپول و ريال مادريد پايان يافت.

محمد صلاح، ستاره نو ظهور مصرى تيم ليورپول
محمد صلاح، ستاره نو ظهور مصرى تيم ليورپول

​محمد صلاح، ستاره نو ظهور مصرى تيم ليورپول، در يك كشمكش با راموس مدافع و كپتان تيم ريال مادريد، از ناحيه شانه مصدوم شد و پس از ٢٥ دقيقه بازى، با مايوسى و اشك مجبور به ترك ميدان گرديد.

مبصرين در باره حضور محمد صلاح در تركيب تيم ملى مصر در جام جهانى نيز ابراز نگرانى و شك و ترديد كرده اند.

عدم حضور محمد صلاح بدون شک بر نتيجه امروز رقابت ليورپول تاثير گذاشت و خط حمله آن تيم بهترين بازيكن خود را دررقابت قهرمانى از دست داد.

كريستيانو رونالدو ستاره پرتگالى ريال در رقابت نهايى گولى را به ثمر نرساند، اما يك ضربه سر او را هولرز دروازه بان ليورپول دفاع كرد. احتمال دارد كريستيانو رونالدو پس از اين قهرمانى با تيم ريال وداع كند.

XS
SM
MD
LG