لینک های دسترسی

Breaking News

مردم در سال ۲۰۱۷ در گوگل چی را جستجو کردند؟


طوفان بحری ایرما بیش از هر واژه یا عبارت دیگر در سال ۲۰۱۷ در گوگل جستجو شده است

شاید برای برخی دور از تصور باشد، اما طوفان بحری ایرما، آیفون ۸ و آیفون ۱۰ به ترتیب بیش از هر چیز دیگر در سال ۲۰۱۷ از سوی کاربران در گوگل جستجو شده است.

گوگل فهرستی از واژه‌های مختلف را نشر کرده است که از خبرهای داغ جهان گرفته تا چهره‌های مشهور هنری جهان، محصولات تکنالوژی، فلم و حتا طرز پخت غذاهای مختلف را احتوا می‌کند.

میگن مرکل نامزد شهزادۀ بریتانیا در ردیف هنرمندان و آریانا گرندی آواز خوان امریکایی در زمرۀ ستاره‌های موسیقی بیش از دیگران در گوگل جستجو شده اند.

دونالد ترمپ، رئیس جمهوری ایالات متحدۀ امریکا، که پس از پیروزی در انتخابات امریکا و ادای تحلیف در جنوری سال روان همواره با سرخط خبرهای داغ جهان قرار داشت، حتا در جمع ده شخصیتی هم شامل نیست که بیش از دیگران در گوگل جستجو شده اند.

گوگل حتا مسایل جستجو شده از هر کشور را دسته بندی کرده است، اما آنچه کاربران از افغانستان در گوگل جستجو کرده‌اند بنا بر دلیلی که روشن نیست، در این دسته بندی شامل نشده است.

کاربران گوگل در پاکستان جام قهرمانی شورای جهانی کرکت، رقابت های کشتی WWE، فلم هندی دانگال، فلم هندی رئیس و دوست دختر را به ترتیب بیش از هر واژۀ دیگر جستجو کرده اند. فبیحه شیرازی، مدل مود و فیشن در پاکستان، بیش از هر شخص دیگر در پاکستان جستجو شده است.

پختن سینۀ مرغ، کوفته و پزیدن نان ترکی بیش از طرز تهیۀ هر غذای دیگر در سال ۲۰۱۷ در گوگل جستجو شده بود.

XS
SM
MD
LG