لینک های دسترسی

Breaking News

مرد برازیلی با ۸۴ سال کار در یک شرکت ریکارد جهانی قایم کرد


والتر اورسمن، مرد ۱۰۰ سالهٔ برازیلی ریکارد جهانی طولانی ترین دورهٔ تصدی در یک شرکت را شکست و ریکارد جهانی گینس را به نام خود ثبت کرد.

ریکارد جهانی گینس گزارش داده است که آقای اورسمن به تاریخ ۱۹ اپریل سال ۱۹۲۲ در شهرک بروسک برازیل به دنیا آمد و برای کمک با خانواده‌اش در ۱۵ سالگی شروع به کار کرد.

او در شرایط سختی با پای‌های برهنه به مکتب می‌رفت تا درس بخواند. دانش‌آموز باهوش بود اما پس از مدتی به دلیل مشکلات مالی مجبور شد به کار رو بیاورد.

آقای اورسمن به تاریخ ۱۷ جنوری ۱۹۳۸ در شرکت نساجی بنام ReneauxView بحیث دستیار حمل و نقل آغاز به کارکرد و با نشان دادن مهارت‌های برجسته و تمایل به یادگیری، همیشه کارهای بالاتر از حد انتظار انجام می‌داد و در مدت کوتاهی به بخش فروشات این شرکت ارتقا کرد. سپس مدیر فروشات این شرکت شد و تاکنون در آن موقف کار می‌کند.

آقای اورسمن این ریکارد را "غرور آفرین ترین دستاورد" خود توصیف کرد و گفت که تمرکز بر زمان حال بود که او را به سمت این دست‌آورد سوق داد.

او می‌گوید:"من نه برنامه ریزی زیادی انجام می‌دهم و نه به فردا اهمیت می‌دهم. تنها چیزی که برایم مهم است این می‌باشد که فردا روز دیگری خواهد بود که در آن بیدار ‌شوم، بر ‌خیزم، ورزش کنم و سر کار بروم. شما باید مشغول حال باشید، نه گذشته یا آینده. اینجا و اکنون چیزی است که اهمیت دارد."

والتر در دهه پنجاه سفر به سراسر برازیل را آغاز کرد و طی این سفر فرصتی برای ملاقات با مردم از مکان‌ها و فرهنگ‌های مختلف پیدا کرد. او عاشق این بود که دایماً در حرکت باشد و با مشتریانی که حالا جز حلقه دوستان او بودند، روابط خوبی برقرار کند.

آقای اورسمن به تاریخ ۱۹ اپریل ۲۰۲۲، ۱۰۰ ساله شد. او تولد خود را در جمع همکاران، دوستان و اعضای خانواده جشن گرفت.

به گفتهٔ گینس، اورسمن از سلامت خوبی برخوردار است و "شفافیت ذهنی و حافظه بسیار خوبی دارد".

والتر می‌گوید که محل مورد علاقه‌اش دفتر کارش است: "وقتی کاری را که دوست داریم انجام می دهیم، گذشت زمان را نمی بینیم."

XS
SM
MD
LG