لینک های دسترسی

Breaking News

TV

۱۸:۰۰ - ۱۸:۲۹

زندگی در امریکا

در برنامۀ "زندگی در امریکا" شما با فرصت‌ها، چالش‌ها، تنوع نژادی و فرهنگی، سبک‌های زندگی و تحقق رویاهای مهاجران در ایالات متحده که میزبان ارزش‌ها و فرهنگ‌های گوناگون است، آشنا می‌شوید. این برنامه ساعت ۶:۰۰ شام روزهای جمعه در نشرات ماهواره‌ای و دیجیتلی صدای امریکا پخش می‌شود.

۱۸:۳۰ - ۱۸:۵۹

کاکتوس+ با لشکری

در برنامهٔ کاکتوس+ با لشکری بحث‌های عمیق و جدی با آن چهره‌های افغان صورت می‌گیرد که اکثریت با نام، کارکرد و کارنامهٔ آنان آشنایی دارند. این برنامهٔ جالب و دیدنی به میزبانی مختار لشکری هر جمعه و شنبه ساعت ۰۶:۳۰ شام به وقت افغانستان در نشرات ماهواره‌ای و شبکه‌های دیجیتلی صدای امریکا به شما پیش‌کش می‌شود.

۱۹:۰۰ - ۱۹:۲۹

برنامۀ ۳۰ دقیقه

در برنامۀ هفته‌وار ۳۰ دقیقه که به گونۀ مختلط به زبان دری و پشتو ساعت ۷:۰۰ شام هر جمعه شب نشر می‌شود، مرور مهم‌ترین رویدادها، گزارش‌ها و مصاحبه‌ها را با تازه‌ترین و جامع‌ترین تحلیل‌ها از رویدادهای روز در افغانستان دنبال کرده می‌توانید.

۱۹:۳۰ - ۱۹:۵۹

حایل

تهدید داعش در افغانستان تا چه حد جدی است؟ ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی حکومت طالبان می‌گوید که داعش در افغانستان سرکوب شده است، اما شاه محمود میاخیل، معاون وزارت دفاع در حکومت پیشین افغانستان می‌گوید که نظام مشروع در افغانستان وجود ندارد و از همین رو داعش،‌ القاعده و دیگر گروه‌های تروریستی یکبار دیگر در این کشور جمع شده اند. حایل هر جمعه شب ساعت ۷:۳۰ به وقت افغانستان از طریق رادیو و شبکه‌های ماهواره‌ای و دیجیتلی صدای امریکا نشر می‌شود.

۲۰:۰۰ - ۲۰:۵۹

رک و راست

در برنامۀ رک و راست بحث‌های داغ صاحب‌نظران و تحلیلگران را در مورد رویدادهای روز در افغانستان، منطقه و جهان دنبال کنید. این برنامۀ مختلط دری و پشتو هر شب از ساعت ۸:۰۰ تا ۹:۰۰ به وقت افغانستان در رادیو آشنا و نشرات ماهواره‌ای و دیجیتلی صدای امریکا پخش می‌شود.

۲۱:۳۰ - ۲۲:۲۹

صدای شما

در برنامۀ صدای شما، شنوندگان رادیو آشنا صدای امریکا به گونۀ مستقیم با ما به تماس شده و نظریات، نگرانی‌ها، دیدگاه‌ها و شکایات شان را با گردانندگان و شنوندگان این برنامه در میان می‌گذارند. این برنامه به گونۀ زنده از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۳۰ شب به وقت افغانستان نشر می‌شود. شمارۀ تماس با برنامه: ۳۱۳۶-۶۱۹-۲۰۲-۰۰۱

XS
SM
MD
LG