لینک های دسترسی

Breaking News

فیس‌بوک گزینۀ 'دوست‌یابی' را در اختیار کاربران قرار داد


گزینۀ دوست‌یابی اپلکیشن فیس‌بوک در اختیار کاربران علاقمند در امریکا قرار گرفت.

کاربران برای استفاده از گزینۀ دوست یابی باید پروفایل جدیدی تهیه کرده ومی توانند تمام اطلاعات شخصی از قبیل علاقمندیهای شخصی، قد، مذهب، شغل، محل زندگی و سرگرمی های خود را اضافه کنند.

بعد از اینکه پروفایل کاربر آماده شده، فیس‌بوک با توجه به اطلاعاتی که کاربر در مورد خود و علاقمندی‌هایش تهیه کرده، افرادی را که می تواند گزینه های مناسبی برای کاربر باشد، پیشنهاد خواهد کرد

اضافه بر این کاربران این گزینه می توانند عکس ها و استوری های انستاگرام خود را نیز در حساب مختص به دوست‌یابی شریک بسازند.

برای استفاده از این گزینه باید کاربر ۱۸ ساله باشد و نیاز نیست منتطر بماند تا شخص مورد نظر او را بیابد، بلکه می تواند با پیام مستقیم و یا انتخاب گزینه" لایک" علاقمندی خود را به شخص مورد نظر نشان دهد.

یکی ازتفاوت‌های عمدۀ این گزینه با اپلیکشن های دوست‌یابی دیگر از قبیل "تندر" یا "ببل" این است که افراد بر اساس گروه ها، فعالیت ها و علایق مشترک که در پروفایل خود ذکر کرده اند، به یکدیگر پیشنهاد خواهند شد و فرصت کافی برای تحقیق و جستجو در پروفایل و صفحه یکدیگر را دارند.

در گزینۀ دوست‌یابی افراد می توانند انتخاب کنند که با دوستان خود در فیس‌بوک، از لیست تمایل عاشقانۀ پنهان و یا کاملا خارج از لیست افرادی که در فیس‌بوک دارند، آشنا شده و دوست دلخواه خود را پیدا کنند.

فیس‌بوک امنیت افراد را نیز در نظر گرفته و کاربران می توانند نام، موقعیت و زمان دیدار خود را با فرد مورد اعتماد خود شریک بسازند.

چند ماه قبل فیس‌بوک گزینۀ تمایل های عاشقانۀ پنهان را به این رسانه اجتماعی افزوده بود که به کاربران فرصت می داد تا تمایل های عاشقانه پنهانی خود را نسبت به یکدیگر آشکار سازند، اما این افراد از تمایل عاشقانه نسبت به خود تا زمانی از جانب فیس‌بوک آگاه نمی شدند که خود آنها نیز نام عین همان فرد را وارد فهرست عاشقانۀ خود می کردند.

XS
SM
MD
LG