لینک های دسترسی

Breaking News

زن آلمانی به جرم قتل پنج فرزندش زندانی شد


مردم محلۀ زولینگن به یادبود از این کودکان قربانی در نزدیکی اپارتمان شان گل و هدایا گذاشتند

یک محکمه در آلمان زنی را به جرم قتل پنج فرزندش به زندان محکوم کرد؛ قضیه‌ای که سارنوالان آن را "بدسرشتی خاص" عنوان کرده اند.

این زن که ۲۸ سال عمر دارد و محکمه از وی به نام کریستیانا - ک و باشندۀ ساحۀ زولینگن یاد کرده است، به غرق کردن فرزندانش در داخل تب حمام در سپتمبر سال ۲۰۲۰ مجرم شناخته شده است.

اجساد سه دختر وی که بین یک تا سه سال عمر دارند و دو پسر شش و هشت ساله‌اش که در بین دستمال حمام پیچانده شده بودند، در بین بستر آنان پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، این زن پس از قتل فرزندانش تلاش به خود کشی کرد و خود را در مقابل یک قطار در حال حرکت در ایستگاه شهر دوسلدورف پرتاب کرد، اما بدون کدام جراحت جدی از آن رویداد نجات یافت.

ششمین فرزند این زن که زنده مانده و پسر است و در زمان رویداد ۱۱ ساله بود، اکنون زنده است، زیرا وی در آن روز در خانه نبود.

سارنوالان مدعی اند که این زن پیش از ارتکاب قتل، دوای خواب آور را با صبحانۀ فرزندانش مخلوط کرده و به آنان خورانده بود.

سارنوالان برای این مجرم خواستار مجازات حبس ابد شده اند و قضات محکمۀ اوپرتال در غرب آلمان گفته اند که این زن کم از کم برای ۱۵ سال واجد شرایط عفو نخواهد بود.

به گفتۀ سارنوالان اقدام کریستیانا به قتل فرزندانش ناشی از خشم بوده است، زیرا وی پس از دیدن عکس شوهر طلاق شده اش با یک زن دیگر خشمگین شده بود. سارنوالان گفته اند که کریستیانا در تبادلۀ پیام آنلاین با شوهر پیشین اش گفته بود که هرگز فرزندانش را نخواهد دید.

کریستیانا پافشاری دارد که بی‌گناه است و یک مرد نقاب پوش وارد منزلش شده و فرزندانش را کشته است. اما در تحقیقات هیچ مدرکی را برای اثبات این ادعای وی پیدا نشده است.

کارشناسان روانی که از سوی محکمه توظیف شده بودند، به این نتیجه رسیده اند که قاتل به خاطر این عمل باید مجازات شود.

XS
SM
MD
LG