لینک های دسترسی

Breaking News

بزرگترین مرکز آنلاین فلم‌های سکس کودکان در آلمان بند شد 


پولیس آلمان امروز سوم می (۱۳ ثور) گفت که یکی از بزرگترین مراکز آنلاین تصاویر و فلم‌های سکس کودکان در جهان را مسدود کرده و چهار عضو آنرا در جریان عملیات‌ متعدد در اواسط اپریل بازداشت کرده است.

این سکوی آنلاین "Boystown" یا شهرک‌ بچه‌ها با بیش از ۴۰۰ هزار عضو از سال ۲۰۱۹ به اینسو فعال بود و اعضای آن در سراسر جهان با استفاده از نرم‌افزار مشخص و تنظیمات و طرق ارتباطات مخصوص، تصاویر و ویدیو‌های سکس و سواستفاده از کودکان به ویژه پسران را تبادله می‌کردند.

ویب‌سایت‌های این مرکز به تمامی کاربران انترنت قابل دسترس بود، اما برای استفاده از آن باید از نرم‌افزارهای ویژه استفاده می‌شد.

پولیس آلمان گفته است که ویدیو‌ها و تصاویر کودکان زیر سن پنچ سال نیز شامل مواد موجود در این سکوی آنلاین بوده است.

مقامات آلمانی گفته اند که سه مرد که از ۴۰ تا ۶۴ سال سن داشتند و این مرکز آنلاین را مدیریت می‌کردند در جریان هفت عملیات در آلمان و یک مظنون دیگر بر اساس تقاضای آنان در پاراگوای بازداشت شدند.

این افراد به اعضای خویش خدمات تخنیکی و مشوره‌دهی را نیز ارایه می‌کردند تا آنان از دید مقامات پنهان بمانند.

مظنون توقیف شده در پاراگوای نیز شهروند آلمان است که براساس دستور توقیف یک محکمهٔ فرانکفورت به آلمان مسترد خواهد شد.

مظنون ۶۴ ساله، پیرترین مرد در میان مدیران این مرکز، فعالترین کاربر بود و از سال ۲۰۱۹ به اینسو بیش از ۳۵۰۰ بار نشرات کرده بود.

تحقیق‌کنندگان گفته اند در این تحقیقات که چندین ماه را در برگرفت، پولیس اروپا شامل بود و نیروهای تنفیذ قانون هالند، سویدن،‌ ایالات متحده و کانادا در آن همکاری داشتند.

چند روز پیشتر، بنیاد نظارت بر انترنت مستقر در بریتانیا با نشر گزارش گفت که بر اساس یافته‌های یک پژوهش جدید، دختران نوجوان بیش از هر زمان دیگر قربانی صیادان سکس در فضای آنلاین اند.

XS
SM
MD
LG