لینک های دسترسی

Breaking News

هفت عضو یک خانواده در شهر کابل کشته شدند


پولیس کابل می‌گوید که هفت عضو یک خانواده در مربوطات حوزه سوم امنیتی شهر کابل توسط افراد مسلح ناشناس کشته شده اند.

به گفته پولیس این رویداد نیمه‌های شب گذشته (یک شنبه ۵ حوزا) در منطقه کارته سخی شهر کابل اتفاق افتاده که در این رویداد دو تن از اعضای دیگر این خانواده زخمی شده اند.

فردوس فرامرز، سخنگوی فرماندهی پولیس کابل روز دو شنبه (۶ جوزا) به صدای امریکا گفت که بررسی‌های ابتدایی پولیس نشان می‌دهد که اعضای این خانواده به دلیل خصومت‌های شخصی کشته شده اند.

آقای فرامرز افزود: "گزارش‌های ابتدایی ما نشان می‌دهد که این خانواده در گذشته با یک فرد دیگر بر سر زمین دعوا داشته اند و ممکن است که انگیزه این رویداد همین موضوع باشد. در میان کشته‌شده‌ها زنان و کودکان شامل اند و دو تن دیگر هم زخمی شده اند".

پولیس کابل می‌گوید عاملان این رویداد پس از کشتار اعضای این خانواده از محل فرار کرده و تلاش‌ها برای بازداشت آنان جریان دارد.

این هفت عضو خانواده در حالی توسط افراد مسلح ناشناس کشته می‌شوند که به گفته باشندگان کابل از چندین هفته‌ بدین سو جرایم جنایی در شهر افزایش یافته است.

سخنگوی پولیس کابل می‌گوید که از آغاز ماه ثور تا اکنون ۲۱ تن در رویدادهای جرام جنایی در شهر کابل کشته شده اند.

در کنار جرایم جنایی، کابل روز دوشنبه گواه یک رویدا انفجاری بود.

صبح امروز یک بس حامل کارمندان وزارت حج و اوقاف در شهر کابل هدف انفجار ماین جاسازی شده قرار گرفت که در این انفجار، ده تن از کارمندان این وزارت زخمی شده اند.

XS
SM
MD
LG