لینک های دسترسی

Breaking News

ورزشکار افریقای جنوبی در چالش نایکی رونالدو را شکست داد


کستر سمنیا، ورزشکار مشهور افریقای جنوبی، با شرکت در چالش جام اتاق نشیمن نایکی Nike Living Room Cup Challenge" " ریکارد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتگالی تیم فوتبال یوونتوس، را شکست داد و خبرساز شد.

او در این چالش موفق شد در حالی که به پشت خوابیده بود درظرف ۴۵ ثانیه، ۱۷۶ بار دست‌هایش را به نوک انگشتان پای خود بزند. ریکارد کریستیانو رونالدو برای این حرکت بسیار دشوار ۱۴۲ بار بود.

موفقیت کستر سمنیا و غلبه او بر یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال جهان، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و بسیاری این ورزشکار رشتۀ دوش را تشویق کردند.

برخی نیز با اشاره به مشکلاتی که در سال‌های اخیر به دلیل میزان غیرعادی هورمون تستسترون عاید سمنیا شده است، ریکارد شکنی او را به عنوان یک زن نپذیرفتند.

کستر سمنیا در مقایسه با سایر زنان، تستسترون بیشتری دارد و این موضوع با اعتراض گروهی از ورزشکاران زن همراه شده است. این پرونده به محکمه عالی ورزش نیز رسید که تاکنون نتیجه مشخصی نداشته است.

"چالش جام اتاق نشیمن نایکی" با هدف حفظ آمادگی جسمانی در دوران قرنطین خانگی انجام می‌شود و ورزشکاران حرفه‌ای و حتا افراد معمولی، دوستان و یا همکاران خود را به چالش‌های متنوع ورزشی دعوت می کنند.

تصاویر این حرکات ورزشی، نرمشی، و یا کششی به عنوان یک پدیده محبوب و سرگرم‌کننده، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

XS
SM
MD
LG