لینک های دسترسی

Breaking News

تیم ملی کرکت افغانستان برای دیدار با تیم ملی هالند راهی قطر شد


تیم ملی کرکت افغانستان به هدف انجام سه بازی یک روزه با تیم ملی کرکت هالند روز دوشنبه سوم جنوری (۱۳ جدی) راهی دوحه، پایتخت قطر شد.

بورد کرکت افغانستان گفته است که این بازی‌های یک روزه در چوکات سوپر لیگ شورای بین‌المللی کرکت میان دو تیم در قطر برگزار می‌شود.

بر اساس معلومات این بورد، قرار است که ملی پوشان افغانستان پیش از دیدار نخست با تیم مقابل، یک کمپ تمریناتی دو هفته‌ای را پشت سر بگذرانند.

قرار است تیم ملی کرکت افغانستان و هالند به تاریخ ۲۱، ۲۳ و ۲۵ ماه جنوری در سه بازی یک روزه در ورزشگاه "کرکت ایشین تاون" قطر به مصاف هم بروند.

میرویس اشرف، رییس عمومی بورد کرکت افغانستان در دیدار با بازیکنان این تیم گفته است: "شکی نیست که بازیکنان سابق، تجربه زیادی دارند، اما حق بازیکنان جوان سلب نمی‌شود، بلکه حق به حق‌دار خواهد رسید."

در این حال، نصیب خان، رییس اجرایی بورد کرکت برگزاری این مسابقات را برای افغانستان مهم عنوان کرده و گفته است که این دیدار "نقش کلیدی در صعود تیم ملی افغانستان" به جام جهانی سال ۲۰۲۳میلادی خواهد داشت.

آقای خان افزوده که آنان برای ارایه امکانات بهتر به بازیکنان تیم ملی کرکت افغانستان متعهد اند و ملی پوشان این کشور هم باید روی مهارت‌های بهتر خود تلاش کرده تا آنان بتوانند به مسابقات جام جهانی پیش‌رو راه یابند.

XS
SM
MD
LG