لینک های دسترسی

Breaking News

ترمپ 'اختلال عصبی' ندارد - داکتر قصر سفید


رئیس جمهور ایالات متحده، از صحت "عالی" برخوردار بوده و آزمایش تشخیصی برای بیماری اختلال عصبی را موفقانه سپری کرده است.

رونی جکسن، داکتر قصرسفید روز سه شنبه با بیان این مطلب گفت او شاهد بود که دونالدترمپ هیچ مشکل روانی و عصبی ندارد که مانع کارکردن وی در قصرسفید شود.

آقای رونی گفت "هیچ نشانۀ دال بر موجودیت مشکل شناختی" در نزد رئیس جمهور ترمپ موجود نیست. من هیچ دلیلی را نیافتم که فکر کنم آقای ترمپ کدام مشکلی با طرز فکر کردن خود دارد."

منتقدین رئیس جمهور ترمپ، او را به خاطر تصمیم گیری ها، سخنرانی ها و استفاده از واژه ها در زمان صحبت با مقامات و ایراد خطابه ها، به باد انتقاد گرفته می گویند که توانمندی ذهنی آقای ترمپ برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده مناسب نیست.

آقای جکسن که خود یک داکتر نیروی بحری نیز است می گوید که هیچ آزمایش صحی به رئیس جمهور ترمپ توصیه نشده بود؛ اما، خود آقای ترمپ پس از مواجه شدن با انتقادات در بارۀ وضعیت ذهنی اش، خواهان سپری کردن این آزمایش شد.

این داکتر قصرسفید تاکید کرده است که وضعیت صحی رئیس جمهور ۷۲ سالۀ امریکا "عالی" بوده و از آنجاییکه "سگرت نمی کشد و الکول هم نمی نوشد، از سلامت قلبی قابل ملاحظه یی برخوردار است."

در این آزمایش صحی، وزن رئیس جمهور ۲۳۹ پاوند که معادل تقریباً ۱۰۹ کیلوگرام گفته شده است. داکتر متخصص سویۀ کولسترول خون رئیس جمهور ترمپ را "بسیار بلند" گفته تاکید ورزیده تا برای پایین آوردن کولسترول خون مقدار دوا را افزایش خواهد داد.

اما، داکتر قصرسفید به رئیس جمهور ترمپ توصیه کرده تا با پیشه گرفتن فعالیت های جسمانی، تلاش ورزد کم از کم ۱۰ تا ۱۵ پاوند وزن خود را کاهش دهد و رژیم غذایی مناسبی را اختیار کند.

XS
SM
MD
LG