لینک های دسترسی

Breaking News

دیدار دوستانه؛ تیم ملی فوتبال افغانستان به مصاف اندونیزیا می‌رود


قرار است تیم ملی فوتبال افغانستان در یک "دیدار دوستانه" امروز سه‌شنبه ۱۶ نومبر (۲۵ عقرب) به مصاف تیم ملی فوتبال اندونیزیا برود.

این رقابت میان دو تیم قرار است حوالی ساعت ۶:۳۰ دقیقۀ شام به وقت کابل در شهر آنتالیای ترکیه برگزار شود. بازیکنان افغان قرار است با لباس سرخ در برابر حریف‌ شان وارد میدان شوند.

بر اساس معلومات فدراسیون فوتبال افغانستان، ملی پوشان این کشور به تاریخ هشتم نومبر کمپ تمرینی خود را در شهر آنتالیای ترکیه آغاز کرده و تمام آمادگی خود را برای حضور در این رقابت گرفته اند.

فدراسیون فوتبال افغانستان همچنین گفته است که این بازی تدارکاتی "تاثیر فراوانی" روی آمادگی تیم ملی برای حضور قدرتمند در مرحلۀ نهایی مقدماتی جام ملت‌های آسیا خواهد گذاشت.

مسوولان در این فدراسیون گفته اند که تیم ملی فوتبال افغانستان از پنج ماه به این‌سو، در هیچ مسابقۀ اشتراک نکرده و قرار است آنان با روحیۀ بلند به مصاف اندونیزیا بروند.

آنان همچنین گفته اند که اشتراک مردم در این مسابقه رایگان است و از شهروندان افغانستان مقیم ترکیه خواسته اند که برای تشویق و حمایت از ملی پوشان این کشور در ورزشگاه "گلوریا سپورت" شهر انتالیا حضور یابند.

XS
SM
MD
LG