لینک های دسترسی

Breaking News

تولید فلم ترسناک درباره آزارهای جنسی هاروی واینستین


برایان دی پالما، هنرمند مشهور امریکایی، فلمی با ژانر سینمایی وحشتناک می‌سازد که در آن آزارهای جنسی "هاروی واینستین" فلمساز مشهور و جنجالی هالیوود را به تصویر می کشد.

دی پالما نویسنده، کارگردان، فلمساز و از چهره های صاحب سبک سینمای جهان است که آثار درخشانی در کارنامۀ هنری خود دارد. او با ابراز تاسف از رفتارهای جنسی هاروی واینستین گفته است که سرگرم نوشتن فلمنامه ای براساس این "ماجراهای غم انگیز" است.

هر چند که فلمنامه براساس رویدادهای واقعی نوشته شده است، اما به گفته برایان دی پالما، نام شخصیت اصلی هاروی واینستین نیست.

این فلم ترسناک داستان یک بیمار جنسی در هالیوود است که قربانیان خود را به طرز بی رحمانه ای مورد اذیت و آزار قرار می دهد؛ فردی که با استفاده از شهرت و موقعیتش در صنعت فلمسازی از زنان سوءاستفاده جنسی می کند.

برایان دی پالما با اشاره به شایعاتی که در طول دهه های اخیر درباره رفتارهای ناشایست هاروی واینستین مطرح بوده گفت، هرگز تصور نمی کرده دامنه بی اخلاقی های او چنین گسترده و وحشتناک باشد.

برایان دی پالما یکی از چهره های مشهور و صاحب نام سینمای هالیوود است
برایان دی پالما یکی از چهره های مشهور و صاحب نام سینمای هالیوود است

او ضمن تحسین زنانی که علیه این فلمساز افشاگری کرده اند؛ شهامت و شجاعت آنان را ستود چرا کهبه گفتۀ وی این افشاگری ها پایه گذار جنبشی است که هالیوود و صنعت فلمسازی امریکا و شاید جهان را دگرگون کرد.

با توجه به سوژۀ جنجالی و البته صحنه های ترسناک و نامتعارف فلم، استودیوهای بزرگ هالیوود و تهیه کننده های امریکایی تمایل زیادی برای مشارکت در چنین پروژه ای را ندارند، اما آقای دی پالما گفت که چند تهیه کنندۀ فرانسه‌ای به ساختن این فلم تمایل نشان داده اند.

هاروی واینستین تهیه کننده موفق امریکایی در ماههای اخیر به دهها مورد تجاوز، اذیت و آزار جنسی و سواستفاده از موقعیت متهم شده است. او را در حال حاضر به اتهام تجاوز در نیویورک محاکمه می کنند و در صورت اثبات جرم ۲۵ سال زندانی می شود.

احتمال تشکیل چند قضیۀ دیگر آزار و اذیت جنسی نیز علیه هاروی واینستین در شهرهای لاس انجلس و لندن وجود دارد.

اما هاروی واینستین ضمن رد این اتهامات مدعی است که هیچ زنی را آزار نداده و روابط او با زنانی که اقامۀ دعوا کرده اند، بر اساس رضایت طرفین بوده است.

XS
SM
MD
LG