لینک های دسترسی

Breaking News

ترمپ باز هم از رسانه‌های امریکا به تندی انتقاد کرد


دونالد ترمپ عملکرد پسرش را "معصومانه" توصیف کرده است

دونالد ترمپ، رئیس جمهوری ایالات متحدۀ امریکا، بار دیگر در تویتر به رسانه‌های امریکایی تاخته و آنها را به خاطر گزارشدهی شان از دیدار پسرش با یک وکیل روسی، به تحریف دموکراسی متهم کرده است.

رسانه‌ها در این باره گزارش دادند که دونالد ترمپ جونیور، پسر رئیس جمهوری امریکا، درآن دیدار در نظر داشته است اطلاعاتی از وکیل روسی کسب کند که بتواند در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ علیه هیلری کلنتن رقیب پدرش از آنها بهره برداری کند.

ناتالیا وسلنیتسکایا، وکیل روس که توسط یک واسطه به پسر آقای ترمپ معرفی شد، گفته بود که وی وکیل حکومت روسیه است و می‌تواند اطلاعاتی علیه هیلری کلنتن، رقیب انتخاباتی دونالد ترمپ، در اختیار وی بگذارد.

آقای ترمپ در تویت‌هایی که از میدان گلف خود در ایالت نیوجرسی منتشر شد به دفاع از پسرش نوشته است "هیلری کلنتن می‌تواند به صورت غیرقانونی ۳۳ هزار ایمیل را پاک کند اما رسانه‌های دروغین پسر او را مورد سرزنش قرار می‌دهند".

پسر آقای ترمپ به تازگی تعدادی از ایمیل های خود درباره ملاقات با این وکیل روس را منتشر کرد و رئیس جمهور ترمپ نیز چهارشنبه گذشته با دفاع از اقدام فرزندش در علنی کردن این ایمیل‌ها، از اقدام او دفاع کرد و آن را شفاف و معصومانه توصیف کرد.

XS
SM
MD
LG