لینک های دسترسی

Breaking News

پروندۀ تجاوز جنسی سیلوستر استالونه به سارنوالی لاس انجلس ارجاع شد


سارنوالی شهر لاس انجلس ایالت کالیفورنیا دوسیه تجاوز جنسی درباره سیلوستر استالونه، بازیگر معروف امریکایی، را آغاز کرده است.

در نوامبر ۲۰۱۷ میلادی، یک زن با مراجعه به اداره پولیس شهر سانتامونیکا واقع در شهر لاس انجلس،از این ستاره بزرگ هالیوود شکایت کرد.

این زن که هویتش فاش نشده مدعی است که سیلوستر استالونه در اوایل دهه نود میلادی یعنی حدود ۲۷ سال پیش، پس از اذیت و آزار جنسی، چند بار به او تجاوز کرده است.

پولیس پس از تحقیقات مدارک، پرونده را به سارانوالی لاس آنجلس فرستاد تا درباره چگونگی برخورد با سیلسوتر استالونه تصمیم بگیرد.

گرک ریزلینگ، سخنگوی سارنوالی لاس انجلس دریافت دوسیه را تایید کرده است.

مارتین سینگر، وکیل سیلوستر استالونه، ضمن اینکه بار دیگر اتهام علیه موکل اش را تکذیب کرد، از رسانه ای شدن ارسال پرونده با سارنوالی، انتقاد کرد.

به گفته او موکلش بیگناه است و رسانه ای شدن مراحل اداری به گفتۀ وی "این دوسیه بی اهمیت به شخصیت و اعتبار هنرمند محبوبی چون سیلوستر استالونه لطمه می زند."

هنوز مشخص نیست که سارنوالی لاس آنجلس چه برخوردی در قبال این دوسیه خواهد داشت و شاید به دلیل عدم موجودیت اسناد و مدارک کافی، اتهامی علیه سیلوستر استالونه مطرح نکند.

از سوی دیگر شماری از کارشناسان حقوق می گویند که با در نظر داشت گذشت بیش از یک دهه از رویداد، دوسیۀ این بازیگر هالیود ممکن تحت قاعدۀ مرور زمان قرار گرفته و قابل پیگرد نباشد.

در ایالت کالیفورنیا مدت زمان برای رسیدگی به چنین جرایم ده سال است. البته این ایالت چندی پیش این محدودیت زمانی را لغو کرد، ولی قانون جدید شامل جرائم پیش از سال ۲۰۱۷ نمی شود.

سلیوستر استالونه ۷۱ ساله از هنرمندان مطرح سینمای امریکا است که با مجموعه فیلم های "رامبو و "راکی" به اوج شهرت رسید.

او در دهه های اخیر در فیلم های پر از ماجرا و پرفروشی بازی کرده و یکی از نمادهای جهانی هالیوود محسوب می شود.

XS
SM
MD
LG